Penzión REKREA je situovaný pri termálnych kúpaliskách Margita - Ilona cca 5 km od okresného mesta Levice. Spolu s reštauráciou Koliba predstavuje ucelený komplex kvalitných hotelových a reštauračných služieb, ktorých vynikajúce referencie siahajú ďaleko za hranice našej krajiny.


Cieľom penziónu REKREA je poskytovanie nadštandardného ubytovania pre manažérov, obchodných cestujúcich, zahraničné návštevy, samozrejme aj pre rodinné pobyty v intímnom prostredí v blízkosti termálneho kúpalilska Margita-Ilona. V ponuke penziónu sú nielen dvojlôžkové a rodinné izby ale aj luxusné klimatizované apartmány vybavené vlastným TV - SAT, sociálnym zariadením, kúpeľňou, Wi-fi pripojením, balkónom a minibarom.

Penzión pre Vaše pohodlie ponúka 18 izieb s kapacitou 40 pevných lôžok so 6 prístelkami nasledovných troch kategórií :

Štandard - 16 pevných lôžok a 4 prísteľky v 8 dvojlôžkových izbách vhodné pre akéhokoľvek zákazníka zaručuje príjemné pohodlie v izbách s balkónom kategórie štandard.

Rodina - ucelenie 2 izieb prepojených chodbou a sociálnym zariadením ponúka ideálne riešenie pre strávenie nezabudnuteľných chvíľ každej rodiny.

Lux - luxusné dvojlôžkové apartmány s kapacitou 16 pevných lôžok vyhovujú aj náročnejšej klientele ako sú manažéri, obchodní cestujúci, zahraničné i tuzemské návštevy.
Prednosťou je predovšetkým vysoké úsilie dokázať nadštandardne uspokojiť všetky želania zákazníkov a to nie len v rámci ubytovania a stravovania, ale aj pri rôznych firemných či spoločenských aktivitách.

Cenník ubytovania:

Kategória

Počet lôžok

Cena/izba

Poznámka

Štandard

2

28 €

možnosť prístelku

Rodina

6

65 €

dvojizbová suita

Lux

2

30 €

samostatné lôžka

Lux

2

36 €

dvojizbový s balkónom

   

Cenník doplňujúcich služieb:

Prístelok / noc

 7 €

Odvod mestu - osoba/noc

0,50 €

Raňajky / osoba

4 €

Platnosť cenníka od: 1.1.2018. Ceny sú s DPH.

 

Chata Rekrea prešla viacnásobnou rekonštrukciou, ktorá zabezpečila nové štandardné vybavenie izieb s vlastným sociálnym zariadením. Rodiny, turisti, školské organizácie a jednotlivci nachádzajú prostredníctvom zariadenia ten správny oddych a zábavu pri zachovaní veľmi dostupnej cenovej relácie. Po celý rok je k dispozícií veľká spoločenská miestnosť, ktorá je výborným priestorom na konanie tanečných a športových sústredení, usporiadanie školy prírody.

Chata REKREA svojou vhodnou orientáciou pri termálnych kúpaliskách Margita - Ilona sa stala ideálnym zariadením pre organizáciu detských letných táborov, no neposledným radom aj rodinných rekreácií.

Zariadenie Chatu REKREA by sme vrelo odporučili hlavne na dlhodobé ubytovanie s využívaním služieb ostatných zariadení, akými sú neďaleko ležiace Penzión REKREA a Reštaurácia Koliba.

Je možné ubytovanie s domácim zvieraťom (pes, mačka).


Ponúkané služby:
- ubytovanie
- spoločenskú miestnosť
- vonkajší posed
- ohnisko
- povolený vstup domácim zvieratám
- parkovisko
- ostatné doplnkové služby podľa ponuky penziónu Rekrea a reštaurácie Koliba

Chata REKREA predstavuje počas celoročnej prevádzky svoje štandardné dvojlôžkové izby, ktorých samozrejmosťou je vybavenie vlastným sociálnym zázemím, televíznym prijímačom a pod.

 

Cenník ubytovacích a doplňujúcich služieb na Chate Rekrea:

Dvojlôžková izba / noc

19 €

Prístelok / noc

7 €

Domáce zvieratko / noc

5 €

Odvod mestu - osoba/noc

0,5 €

Raňajky / osoba

4 €

Obsadenosť nad 30 dní

10 % zľava

Storno rezervácie pobytu bezplatne 24 hodín pred nástupom.

Platnosť cenníka od: 1.5.2018. Ceny sú s DPH.

Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.

Rezervácia

Ubytovanie - recepcia:

+421 (0) 36 6316793

Rezervácia online

Reštaurácia Koliba:

+421 (0) 36 6227487

Otváracie hodiny

Reštaurácia Koliba

pia-sob: 10.30 - 23.30 hod.

ned-štv: 10.30 - 22.30 hod.

 Penzión Rekrea

pon-ned: 6.30 - 23.00 hod.

 Vinársky dom Maxima

na objednávku